Přehled článků

Pro zobrazení celého článku klikněte na obrázek nebo na odkaz pro celý článek.

Nové pneumatické válce P1F

Parker uvedl na trh pneumatické válce řady P1F certifikované dle ISO 15552. Pohony řeší širokou škálu průmyslových aplikací pro všeobecné použití v různých provozních podmínkách. Nová řada pneumatických válců P1F s certifikací podle ISO 15552 je k dispozici ve velikostech pístu od 32 do 125 mm. 

Celý článek

GLF iprotect® - nová generace nízkotlakých filtrů

Parker celosvětově zavádí filtry GLF iprotect® ve velikostech 2 a 3 s celkovým rozsahem až 800 l/min. - max. 10 bar. Zjistěte podrobné vlastnosti, přínosy a výhody, přečtěte si o typických aplikacích, prohlédněte si video, stáhněte katalog nebo použijte nástroje pro výběr filtru a převodník GLF. 

Celý článek

Transair® SCOUT™ pro stlačený vzduch

Parker přináší technologii Transair® SCOUT™ pro instalace stlačeného vzduchu. Technologie Transair® SCOUT™ je nejmodernější bezdrátové řešení, které umožňuje sledovat výkonnost systému stlačeného vzduchu 24 hodin denně. Výhody této technologie spočívají především v prediktivním přístupu a snížení nákladů na údržbu. 

Celý článek

Nové zařízení TH1E-5 pro snadnější montáž hadic

Nové zařízení TH1E-5 je určeno pro nasazování hadicových koncovek a dokáže snížit fyzickou námahu při nasazování hadicových koncovek nebo spojek na hadice. 

Celý článek

Nový online nástroj pro výběr těsnicích kroužků

Vytvořili jsme nový online nástroj pro výběr těsnicích kroužků Parker. Inovativní nástroj umožňuje přesný výběr správných materiálů a velikostí těsnicích kroužků podle podmínek použití uživatele. Jednoduše, rychle, spolehlivě. 

Celý článek

Voice of the Machine společnosti Parker

Zpřístupnili jsme platformu Voice of the Machine pro všechny produkty a řešení segmentu Industrial Internet of Things (IIOT). Voice of the Machine (hlas stroje) je centralizovanou platformou, která zajišťuje standardizaci u všech produktů, které splňují požadavky IoT společnosti Parker. 

Celý článek

Tiskové zprávy

Více informací ohledně aktuálního dění v naší společnosti naleznete na našich stránkách tiskových zpráv. Kromě nich zde můžete shlédnout produktová, technologická a další videa v galerii médií, zjistit připravované události a nejnovější informace ze sociálních médií.

Kontakt

Parker Hannifin Sales CEE s.r.o.
Prosecká 851/64
Praha 9
190 00
Česká republika

Další lokace

Telefon  +420 284 083 111