Vybavení pro průmyslovou výrobu

Návrháři výrobního vybavení pro automobilový a gastronomický průmysl a průmysl výroby kovů, gumy a plastových hmot závisí na technických řešeních společnosti Parker pro pneumatické, hydraulické a elektromechanické technologie.

Další informace

Naše trhy

Ať už jsou vaše nároky na pohybové a řídicí technologie jakékoliv, společnost Parker disponuje zkušenostmi, předním rozsahem produktů v celém oboru a bezkonkurenční globální distribucí, která je vždy připravena produkty dodat. Ať už jste původním výrobcem vybavení nebo máte zájem o údržbu, opravy a generální opravy, v každém případě se můžete spolehnout na výjimečné služby poskytované prostřednictvím více než 280 poboček společnosti Parker a 12 000 poboček distributorů po celém světě.

TERÉNNÍ STROJE – Zákazníci z odvětví stavebnictví, těžby, zemědělství a lesnictví čelí rozličným výzvám, ale také sdílejí společné potřeby v podobě nutnosti zajištění bezpečnosti pracovníků, naplnění poptávky, zvyšování produktivity a ziskovosti i dodržování souladu s nařízeními týkajícími se životního prostředí. Tyto výzvy Parker řeší prostřednictvím inovativního inženýrství.
DOPRAVA – Od automobilů a nákladních vozů až po lodě, vlaky a letadla – Parker pomáhá výrobcům vylepšit zkušenosti operátorů a omezit spotřebu paliva a emise tradičních vozidel. Parker také přispívá k rozvoji hybridních a elektrických vozidel, která jsou napájena z obnovitelných zdrojů. Technologie společnosti Parker a její globální přítomnost posouvá dopravu na celém světě tím, že umožňuje rychlý rozvoj efektivnějších a bezpečnějších řešení, která splňují ty nejvyšší standardy spolehlivosti.
ROPA A PLYN – Nepředvídatelné podmínky, přísná vládní nařízení a neustále se vyvíjející trh – to jsou výzvy, kterým čelí odvětví ropy a plynu. Společnost Parker využívá své klíčové technologie a odbornosti týkající se jejich nasazení, aby tak řešila nejsložitější problémy svých zákazníků. Uzavírá s nimi partnerství trvající od konceptu až po konečný produkt, aby tak poskytovala řešení, jež sahají nad rámec průmyslových norem v daném odvětví a očekávání týkajících se výkonu.
VYBAVENÍ PRO PRŮMYSLOVOU VÝROBU – Návrháři výrobního vybavení pro automobilový a gastronomický průmysl a průmysl výroby kovů, gumy a plastových hmot závisí na technických řešeních společnosti Parker pro pneumatické, hydraulické a elektromechanické technologie. Dokáží tak překonávat výzvy v podobě nepředvídatelnosti, opakovatelnosti, měrného výkonu a situací, které vyžadují precizní ovládání, jež jsou typické pro průmyslové nasazení a prostředí.
VÝROBA ENERGIE – Zvyšující se globální energetické nároky navyšují poptávku po spolehlivých, cenově efektivních a inteligentních řešeních, která poskytují nepřerušované služby s minimálním dopadem na prostředí. Vedoucí pozice společnosti Parker, její služby poskytované po celém světě a její síť podpory jí umožňují nabízet partnerům v tomto odvětví monitorování stavu a prediktivní řešení údržby pro nasazení řešení obnovitelné i neobnovitelné energie, která jsou citlivá na poptávku.
ZDRAVOTNÍ PÉČE A BIOLOGICKÉ VĚDY – Od partnerství se zákazníky za účelem vývoje laboratorních přístrojů, které slouží k rychlejší a přesnější diagnostice, až po navrhování zdravotnických přístrojů, které odborníkům na zdravotní péči umožňují vylepšit vyhlídky pacientů. Společnost Parker své technologie a inženýrské schopnosti používá k tomu, aby do životů lidí pomohla přinést změnu.
ELEKTRONIKA A POLOVODIČE – Globální výrobci polovodičů, výrobci spotřební elektroniky a výrobci integrovaného automobilového a palubního leteckého vybavení se potýkají s přísnými výrobními standardy a neustále se zvyšujícími nároky zákazníků. Obracejí se tedy na společnost Parker, aby tak získali špičkové technologie stínění EMI, řešení pro rozptyl tepla a také materiály, přístroje a systémy pro transport kapalin odolné proti korozi.
PRŮMYSLOVÉ A CHEMICKÉ ZPRACOVÁNÍ – Výrobci z celého světa se spoléhají na široké zkušenosti společnosti Parker týkající se systémů pro monitorování a také se spoléhají na její řešení vzduchových a plynových technologií a technologií týkajících se kapalin. Dokáží tak zajistit bezpečnost a kvalitu v průmyslovém prostředí a tam, kde probíhá zpracovávání chemikálií.
VYTÁPĚNÍ, VĚTRÁNÍ A KLIMATIZACE (VZT), CHLAZENÍ – Parker nabízí výrobu komerčních, automobilových a domácích klimatizačních řešení a výobu chladicích vybavení. Technikům poskytuje široký výběr robustních řešení pro průmyslové a přepravní prostředí a také pro prostředí prodeje potravin a další, kde je vyžadováno spolehlivé chlazení. Její systémy řízení a ovládání, sušičky filtrů, ventily a další systémy jsou ideální pro nasazení OEM i výměnu v terénu.

Kontakt

Parker Hannifin Sales CEE s.r.o.
Prosecká 851/64
Praha 9
190 00
Česká republika

Další lokace