Společnost Parker představuje nové technologické přednášky o mobilní elektrifikaci „Expert Insights“

Etoy, Švýcarsko, 1. listopadu 2021 – Společnost Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, představí ve čtvrtek 18. listopadu 2021 nové technologické přednášky Expert Insights. Řečník Mark Jeffries bude moderovat mezinárodní diskusi se dvěma vedoucími představiteli společnosti Parker na téma mobilní elektrifikace.

 

Společnosti na celém světě usilují v rámci svých strategií snižování emisí o dekarbonizaci, a to včetně společnosti Parker. Ta letos oznámila svůj cíl dosáhnout do roku 2040 uhlíkové neutrality. Řada společností vyrábějících dopravní vozidla a stroje do terénu se zaměřuje na elektrifikaci a tato varianta přináší nový směr – umožňuje konstruktérům vozidel pracovat se zcela novou architekturou.

 

Ve druhé diskusi z této série se budou ředitel pro technologie a inovace společnosti Parker Mark Czaja a viceprezident pro rozvoj podnikání skupiny Motion Systems Group Paul Horvat zabývat důsledky čisté technologie. Přednáška se zaměří na vývoj mobilní elektrifikace, klíčové aspekty udržitelnosti a možné dopady na ceny technologií, obchodní investice a vládní politiku.

 

Diskuse bude vysílána online ve čtvrtek 18. listopadu 2021 od 15:00 SEČ (9:00 EST). Máte-li zájem tuto událost sledovat, zaregistrovat se můžete na následující webové stránce: https://discover.parker.com/ExpertInsights_MobileElectrification?cm_mmc=PressRelease-_-EMEA_United%20Kingdom-_-ExpertInsights_MobileElectrification-_-Czech

 

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

Kontakt pro média

Lisa de Beer
Public Relations
Europe, Middle East & Africa (EMEA) Region
E-mail: lisa.debeer@parker.com
Tel.: +27 (0) 11 961 0700