Přístroj Parker SensoControl představuje nový senzor tlaku SCPSi s funkcí IO-Link k použití s chytrými aplikacemi internetu věcí (IoT)

Bielefeld, Německo, 16. Září 2021 – Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, uvedl na trh senzor tlaku SCPSi s funkcí rozhraní IO-Link, aby tak splnil požadavky zákazníků ve stále chytřejších průmyslových prostředích.

 

Tento senzor má optimalizovaný a kompaktní design a umožňuje zvláště jednoduché a rychlé uvedení do provozu a parametrizaci díky rozhraní IO-Link. Znamená to, že data jsou k dispozici rychleji a ve standardizované formě k použití například v systému ERP. To přináší zásadní úspory nákladů a zvýšenou efektivitu.

 

Pomocí technologie IO-Link jsou data přenášena bez rušení. Data se přenášejí na bázi 24V signálu, takže přenos je zcela digitální. Přenos signálu je velmi bezpečný vůči vnějším vlivům. Nepřesnosti měření jsou tím pádem minulostí.

 

S technologií IO-Link lze měřit širokou škálu hodnot. To přináší uživateli větší flexibilitu a možnost jednoduché integrace do stávajících systémů. Díky tomu lze snadněji konstruovat aplikace pro monitorování stavu. Prostřednictvím tohoto senzoru IO-Link lze rovněž provádět vzdálenou diagnostiku.

 

Další informace o senzoru tlaku SCPSi najdete na adrese: https://ph.parker.com/cz/cs/io-link-pressure-sensor-and-switch-scpsi

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

Kontakt pro média

Katharina Leifeld
Fluid Connectors Group, vedoucí marketingové komunikace pro oblast EMEA
Parker Hannifin Manufacturing Germany GmbH & Co. KG
Tel.: +49 (0) 521 40484169
E-mail: katharina.leifeld@parker.com