Nová hadice PTFE s kovovým opletem od společnosti Parker překonává omezení jiných typů hadic

Průmyslové strojní vybavení, doprava a terénní mobilní stroje patří k náročným aplikacím, které mohou z modelu 2030T-V70CON těžit

Lampertheim, Německo, 18. listopadu 2021 – Společnost Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, uvádí na trh hadici PTFE 2030T-V70CON s kovovým opletem z divizeolymer Hose Division Europe. Tento špičkový nový produkt je ideální pro širokou škálu náročných aplikací, jako jsou agresivní média, vysoký tlak, mechanické namáhání, vysoká teplota, koroze nebo UV záření. Jiné typy hadic tváří v tvář těmto výzvám dosahují svých limitů a často selhávají.

 

Nový typ hadice PTFE od společnosti Parker přináší řadu výhodných vlastností, a to především díky kombinaci pokročilého provedení a optimalizovaných materiálů. Výsledkem je řešení i pro ty nejnáročnější aplikace hadic, které zahrnuje průmyslové strojní vybavení, jako jsou vstřikovací stroje a lisy na pneumatiky, a také dopravu, mobilní terénní stroje, motory a systémy pro přenos a manipulaci s kapalinami.

 

Plně kvalifikovaná hadice 2030T-V70CON je odolná vůči teplotám od –70 do +230 °C, aby pokryla širokou škálu extrémních použití. Nová kroucená hadice PTFE navíc nabízí vynikající chemickou odolnost, takže je vhodná pro širokou škálu náročných rolí zahrnujících agresivní média.

 

S ohledem na to je konstrukce hadice 2030T-V70CON od společnosti Parker taková, aby nabízela spolehlivou výkonnost s širokou škálou médií. Nová hadice PTFE je ve skutečnosti vhodná k použití s chemikáliemi a plyny, jakož i hydraulickými oleji, vodou, vzduchem a párou.

 

Mezi další výhody patří použití opletu z nerezové oceli (stupeň 304) jako výztužného materiálu, což znamená, že nedochází ke korozi ve vlhkém prostředí, zatímco malý poloměr ohybu usnadňuje instalaci, díky čemuž je hadice ideální k použití v těžko dostupných oblastech bez zauzlování.

 

A konečně, proces montáže hadice je snadný a bezpečný díky jednodílné koncovce armované po celé délce objímky.

 

Nová hadice PTFE 2030T-V70CON s kovovým opletem z divize Polymer Hose Division Europe společnosti Parker je dostupná v osmi vnitřních průměrech od 6 mm (0,25 palce) do 32,5 mm (1,25 palce).

 

Další informace naleznete na adrese: https://ph.parker.com/cz/cs/convoluted-ptfe-hose-2030t-v70con

 

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

Kontakt pro média

Katharina Leifeld
Marketing Service Manager
Parker Hannifin Manufacturing Germany GmbH & Co. KG
Tel.: +49 (0) 521 40484169
E-mail: katharina.leifeld@Parker.com