Divize Parker High Pressure Connectors Europe uvádí na trh novou optimalizovanou sérii rychlospojek FEM

Bielefeld, Německo, 7. Prosinec 2021 – Společnost Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, dnes uvedla na trh novou optimalizovanou sérii rychlospojek FEM, která nabízí vyšší pracovní tlak až do 350 bar a nižší tlakový spád pro lepší vlastnosti průtoku.

 

Revidované a aktualizované série FEM a FEC mají profily odpovídající normě ISO 16028 a překračují technické požadavky ve specifikacích ISO 16028. Jsou kompatibilní s ostatními sériemi, které splňují stejnou normu. Spojky nabízejí bezúkapové odpojení, minimální ztráty oleje během odpojování a také se snadno čistí, protože mají ploché ventily/těla.

 

Díky nové konstrukci ventilu mají spojky minimální tlakovou ztrátu a dosahují maximální hospodárnosti.

 

Vsuvky FEM jsou k dispozici s eliminátorem tlaku, což umožňuje bezproblémové připojení spojek v přítomnosti nahromaděného nebo zbytkového tlaku. Miniaturní ventil tlak automaticky upustí ve fázi spojování.

 

Nová série FEM je velmi odolná proti vibracím a jinému mechanickému namáhání. Bez ohledu na to, zda se používá v mobilní hydraulice, dopravě nebo ve stavebním průmyslu, proces připojení a odpojení je rychlý a bezpečný, s pojistnou objímkou jako standardem, aby se zabránilo náhodnému odpojení.

 

Další informace o produktu naleznete na tomto odkazu: https://ph.parker.com/cz/en/series-fem-if-quick-coupling

 

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.com nebo @parkerhannifin.

Kontakt pro média

Katharina Leifeld
Group MarCom Leader
Parker Hannifin Manufacturing Germany GmbH & Co. KG
Tel.: +49 (0) 521 40484169
E-mail: katharina.leifeld@Parker.com