Mobilní aplikace Parker Tracking System (PTS)

Nová ParkerStore kampaň na mobilní aplikaci Parker PTS! Pro účast na kampani kontaktujte svého maloobchodního zástupce Parker.

Zjistěte více na stránce PTS

Produktové tipy

Změna adresy obchodní pobočky v České republice

Rádi bychom vás informovali, že naše současná obchodní pobočka (dosud v Klecanech) bude od 19. října 2020 přesunuta do nového sídla v Praze.

Proto vás žádáme o změnu naší adresy ve všech svých systémech a databázích.

Chtěli bychom zdůraznit, že změna se týká pouze umístění a korespondenční adresy pobočky. Sídlo společnosti zůstává stejné (Sadská).

Nová adresa platná od 19. 10. 2020:

Parker Hannifin Sales CEE s.r.o.
Prosecká 851/64
190 00 Praha 9
Česká republika

Nástroj Parker Cross Reference pro náhradní díly

Tento nový referenční nástroj společnosti Parker vám pomůže rychle najít náhradní řešení či ekvivalenty k dílům jiných výrobců.
Vyzkoušejte ho hned teď!

Expanding Capacity for Medical Manufacturing Partners

During the COVID-19 outbreak, many medical device manufacturers are facing immense production challenges. Parker is expanding capacity to meet demanding production schedules and help customers to keep saving lives.

Blog Parker ČR

Přečtěte si články našich odborníků na novém, českém blogu o technologii pohonů a řízení. Pravidelně zde publikujeme inovace, události, novinky a úspěchy společnosti Parker.

Živý chat

Náš specializovaný tým odborníků je vám k dispozici v živém chatu, aby objasnil vaše dotazy. Jste jen jedno kliknutí daleko.

Mobilní aplikace Parker Bookshelf

Stáhněte si zdarma do svého mobilního telefonu nástroj pro vyhledávání literatury ve virtuální knihovně. Umožňuje prohlížet, ukládat dokumenty na vašem zařízení nebo posílat e-mailem kolegům. Najedete je na stránce Podpory.

Tiskové zprávy

Navštivte naši sekci zpráv a získejte aktuální informace o novinkách a inovacích společnosti Parker. Můžete si prohlédnout všechny nejnovější tiskové zprávy, nalézt kontaktní údaje pro média a zjistit, při jakých událostech se s námi můžete setkat. Přehled zpráv ze sociálních médií vám navíc poskytne všechny naše příspěvky jako na dlani.